Kundalini Yoga

Kundalini yoga zihin, beden ve duyularımıza yönelik çeşitli tekniklerden ulaşan fiziksel ve meditatif yoga şeklidir. Farkındalık yogası olarak da bilinen kundalini yoga omurga ve endokrin bezleri üzerinde çalışır.

Kundalini enerjisi omurganın en alt yerinde bulunan ruhsal enerjidir ve bedenin enerji merkezleri olan chakralar üzerinden yükselmesiyle her bir chakrada derin arınmayı, blokajlardan özgürleşmeyi sağlar. Bu enerji en üst çakraya ulaştığında kişiyi evrenin öz yaratımına taşır.

Kundalini yoga ruhsallığı derin bir yoga türüdür. Tecrübeli bir Kundalini Yoga eğitmeni rehberliğinde fiziksel, ruhsal ve duygusal anlamda derin değişime ve şifaya açar.

Yogamma'daki Kundalini Yoga dersleri eğitmenimiz Gülşen Bozdoğan tarafından verilmektedir. Bu çalışmalara dilerseniz Ankara Çankaya'da bulunan merkezimizde, dilerseniz online olarak dünyanın her yerinden katılabilirsiniz.

Kundalini Yoga nasıl yapılıyor?
Örnek ders kaydımızı izleyerek evde kendiniz deneyebilirsiniz.

İlk dersinizi ücretsiz deneyin!

Neler yaptığımızı derse katılarak kendiniz keşfedin. Ücretsiz derse katılmak için Yogamma'yı arayabilir veya  bu bağlantıya tıklayarak işleminizi kendiniz yapabilirsiniz.


İLGİLİ SAYFALAR VE BAĞLANTILAR

Yogamma'da yeni başlayanların süreçlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış olanaklar mevcuttur. Detaylı bilgi için Yeni Başlayanlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Güncel ders programını incelemek için tıklayın. Derslere salona gelerek ya da etkileşimli online olarak katılabilirsiniz.

Online Katılımlar hakkında bilgi almak için rehberimizi inceleyin.