Stüdyo Kuralları

 1. Yogaya yeni başlayanların (öncesinde yoga yapmamış olanların) yeni başlayanlar için tasarlanmış “Yogaya Başlangıç” seanslarına katılarak deneyimlerini eğitmenlerimiz tarafından verilecek talimatlar çerçevesinde geliştirmeleri gereklidir.
 2. Online seanslarda eğitmenlerimizin sizi takip edebilmeleri için video kameranızın açık olması gereklidir.
 3. Yardımcı ekipman kullanımında, önerilen ekipmanın tarif edilen şekilde kullanılması gereklidir. Aksi halde oluşabilecek durumlardan Yogamma veya eğitmen sorumlu tutulamaz.
 4. Kalp, damar hastalıkları, diabet, tansiyon, dolaşım, solunum, epilepsi gibi rahatsızlıklardan birisi sizde mevcutsa veya hamileyseniz yoga yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Hamile üyelerimiz, doktorlarından sözlü onay almış olmak koşulu ile, 12. haftadan itibaren sadece “Hamile Yogası” seanslarımıza katılabilirler.
 5. Bipolar bozukluk, şizofreni ve bezeri rahatsızlıklar için tedavi alıyorsanız lütfen öncelikle doktorunuzdan onay alınız. Ayrıca rahatsızlığınızı Yogamma yönetimine mutlaka bildiriniz.
 6. Yaşınıza, kilonuza ve sağlık durumunuza uygun tarzları seçmelisiniz. Bu konuda Yogamma’dan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Aksi halde oluşabilecek durumlardan Yogamma veya eğitmen sorumlu tutulamaz.
 7. Kullanıcılar, ülkemizde izin verilmeyen gönderileri paylaşamaz, ekranına yansıtamaz. Diğer üyeleri ya da eğitmenleri hedef alan hakaret dili kullanamaz.
 8. Üyeler hiçbir koşulda diğer kullanıcılara ait içerikleri veya bilgileri toplayamaz, işleyemez ve Yogamma’ya bu amaçla erişemezler.
 9. Üyeler, Yogamma internet sitesinde, online içerik kanallarında ve sosyal medya mecralarında herhangi bir pazarlama faaliyeti gösteremez.
 10. Üyeler giriş bilgilerini başkaları ile paylaşamaz, online hizmetelere başkalarının bilgileri ile erişemez.
 11. Ekran kaydı, dış kaynaklı kayıt cihazları ya da başka teknikler kullanarak içerik kaydedilmesi ve/veya paylaşılması yasaktır.
 12. Yogamma hizmetlerinden faydalananlar 12 (oniki) maddeden oluşan bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.