Online Katılım Rehberi

Yogamma Online Servislerini kullanmak son derece kolaydır. Bu rehber ile sistemin işleyişi hakkında bilgiler bulacaksınız.

Salonda veya online katılım için yasal düzenlemeler gereği mutlaka rezervasyon yapmanız gereklidir. Rezervasyonlarınızı online servisler ile yönetmek istemiyorsanız, Yogamma’yı arayarak rezervasyon veya üyelik satın almak dahil diğer işlemlerinizi telefonla da yaptırabiliriniz.

Yogamma'da Hesap Oluşturun

Web sitemizden ücretsiz ve kolayca hesap oluşturabilirsiniz. Hemen hesap oluşturmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Açılan ekrandan bilgilerinizi ve istediğiniz şifreyi girin, hepsi bu kadar!

Mobil uygulama için indirme bağlantısı ve aktivasyon kodunuz hesap oluşturulduktan sonra otomatik SMS ile gönderilir.

Ücretsiz Hesap Oluştur
GymPro
GymPro

Ücretsiz Ders Talep Edin

Yogamma’ya ilk defa geliyorsanız, ilk dersinizi ücretsiz deneyebilirsiniz. Katılım hakkınızı ister salonda, isterseniz online’da kullanabilirsiniz.

Hesap oluşturduktan sonra “Mesajlarım” sekmesine tıklayın ve Yogamma’ya “ücretsiz derse katılmak istiyorum” yazın. Ücretsiz dersiniz kısa sürede tanımlanacak ve size SMS ile bilgi verilecektir.

Üyelik Satın Alın

Web Sitesinden

Üyelikler sayfasından satın almak istediğiniz üyeliğe tıklayın. Açılan sayfadan bilgilerinizi girin. Sistemde daha önceden oluşturduğunuz bir hesabınız varsa kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanın.

Üyelikleri İncele, Satın Al

Mobil Uygulama ile

Hesabınızla giriş yaptıktan sonra “Paketler” sekmesine tıklayın. “Yeni Paket Satın Al” butonunu seçin. Dilediğiniz paketi seçip, kredi kartı ile ödeme yaparak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik Türleri

GymPro

Standart Üyelikler otomatik olarak yenilenmez. Katılım hakkınız bittiğinde yeni bir üyelik almanız gerekir.

Aylık Yenilenen Üyelikler için, belirli bir süre üye olma taahhüdü istenmez. Siz iptal edene kadar her ay otomatik olarak yenilenir. İptal etmek için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.

Taahhütlü Üyelikler altında bulunan 6 ve 12 Aylık üyelikler kredi kartınızın limitini bloke etmez. Aylık taksitleri vade farkı olmaksızın otomatik olarak tahsil eder. Bu işlem için “Limit Blokesiz Düzenli Ödeme“ seçeceği ile devam ediniz.

GymPro

Nakit veya Banka Havalesi

Kredi kartı kullanmıyorsanız sorun değil. Yogamma ile iletişime geçerek Standart Üyeliklerden dilediğinizi alabilirsiniz.

GymPro

Derse Kolayca Katılın

Üyeliğinizi satın aldıktan sonra, katılmak istediğiniz ders için rezervasyon yapmanız gereklidir. Programda listelenen dersler “SALONDA” ve “ONLINE” olarak belirtilmiştir. Katılmak istediğiniz dersin yanında bulunan “Rezervasyon Yap” butonuna tıklayın. Bu katılım için kullanılacak paketi seçin ve rezervasyon kurallarını onaylayın. Sağ taraftaki “ONAY” butonuna tıklayın. Rezervasyonunuz alınmıştır!

Akıllı Telefon ile Katılım

Online Derse katılmak için, Mobil Uygulamadan “Rezervasyonlarım” kısmına gelin. “Stüdyo” sekmesini seçin. Rezervasyon yaptırdığınız dersin yanında “Derse Katıl” bağlantısını göreceksiniz. Dikkat! Bu bağlantı derse 10 dk kala belirir.

Kişisel Bilgisayar ile Katılım

Web sitesinden “Üye girişi” yapın. Açılan sayfada “Rezervasyonlarım” kısmına gelin. “Stüdyo” sekmesini seçin. Rezervasyon yaptırdığınız dersin yanında “Derse Katıl” bağlantısını göreceksiniz. Dikkat! Bu bağlantı derse 10 dk kala belirir.

Tablet Kullanıyorsanız

Mobil Uygulama sadece bir cihazda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Üyeliğinizi telefonunuzdaki uygulamadan yönetmeye devam edip, tabletinizdeki internet tarayıcısı ile web sitemizden giriş yapabilirsiniz.