Eser Şerefhanoğlu

Eser Şerefhanoğlu

Yoga ile 2003 yılında tanıştım. Zihinsel, ruhsal ve bedensel faydalarından çok etkilendim. Kendimi geliştirmek için 2010 yılında "Çocuk ve Ergen Yogası Uzmanlaşma Programı" ve hemen ardından "Yoga Alliance Onaylı Pınar Enginsu ile 200 Saat YogaŞala Uzmanlaşma Programı"nı (RYT200) tamamladım.

Yoga uzmanlığı hayatıma çocuklar ve yetişkinlerle devam ederken 2012 yılında 40 saatlik "Tai Masajı" eğitimi aldım. Ardından “Yoga Alliance Onaylı Pınar Enginsu ile +300 Saat YogaŞala İleri Seviye Uzmanlaşma Programı”nı (RYT500) Pınar Enginsu ile tamamladım.

Yoganın insanların hastalıklarını iyileştirmeye yardımcı olmasındaki etkisine şahsen şahit olduktan sonra "100 saatlik Yoga Terapi Uzmanlık Programını" da tamamlayarak bu alana yöneldim. Gelişme sürecime workshop çalışmalarına katılarak devam etmekteyim. Öğrenmenin, gelişmenin ve sağlığın yolunun yogadan geçtiğine inanıyorum.

Yogamma'da Yoga Terapi, Pranayama Nefes ve Geleneksel Hatha Yoga derslerimin yanısıra, Yoga Terapi Uzmanlaşma Programına rehberlik ediyorum.

Ankara'da bulunan salonlarımıza gelemeyenler için, Yogamma'nın online derslerini tavsiye ederim. Dünyanın her yerinden katılımcılarla yoga derslerinde buluşmaktan çok keyif alıyorum. Her seviyeden katılımcıya uygun olarak hazırladığım derslerimde buluşmak üzere...

Namaste!