Ödüllü Instagram Fotoğraf Yarışması

Geçen yıl ara verdiğimiz geleneksel yarışmamıza bu yaz katılın! Birbirinden güzel hediyeler kazanın. Üstelik bu yarışmada her katılımcı mutlaka bir hediye kazanıyor.

Uzman
Konum

Türkiye

Tarihler

17 Temmuz - 30 Ağustos

Fiyat

Katılım ücretsizdir

Dikkat!:

Son haftalarda yaşadığımız orman yangını felaketleri nedeniyle yarışma takviminde aksamalar oldu. Gelen talepler ve uyarılar üzerine son katılım tarihini 30 Ağustos olarak değiştirdik. Yarışma programını ilerleyen bölümlerden inceleyebilirsiniz.

Konu:

Doğada ve tatilde yoga.

Kısaca:

Yoga sizinle her yere gidebilir. Dış mekanda olmak koşulu ile, yoga çalışmanızı nerelere götürdüğünüzü en iyi anlatan fotoğrafı çekin, paylaşın, kazanın. Yarışmaya 17 Temmuz - 30 Ağustos tarihleri arasında dilediğiniz kadar fotoğraf ile katılabilirsiniz. Etkinlik amatör ve profesyonel tüm katılımcılara açıktır. 

Instagram yarışma etiketi: #EnerjimPozitif

Yarışma Koşulları:

1- Yarışma @yogamma.tr Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.

2- Yarışmaya katılmak için kişisel Instagram hesabınızdan #EnerjimPozitif hashtagi ile fotoğraf paylaşmanız ve @yogamma.tr Instagram hesabını etiketleyerek bu hesabı takip etmeniz gerekmektedir. @yogamma.tr hesabını takip etmeyen gönderiler otomasyon yazılımı tarafından algılanmadığı için değerlendirmeye alınamayacaktır. Gizli hesaplar, beğeni sayınızı düşürebilir. Buna karşın yarışmaya katılmanıza engel değildir.


3- Fotoğraflarınız mutlaka en az bir yoga duruşu veya meditasyon oturuşu içermelidir. Yarışmaya göndereceğiniz fotoğraf kareleri içerisinde kendiniz ve istediğiniz kişiler yer alabilir.

4- Yarışma, jüri üyeleri dışında, amatör ve profesyonel tüm katılımcılara açıktır.


5- Yarışmaya katılım ücretsizdir.


6- Katılımcılar birden fazla fotoğrafla yarışmaya katılabilirler.


7- Fotoğraflar, jüri tarafından konuya uygunluk (20 puan), yaratıcılık (20 puan), görsel ifade gücü (20 puan), estetik (20 puan) ve Instagram beğeni sayısı (20 puan) kriterlerine göre değerlendirilir.


8- Katılımcı yarışmaya gönderdiği yapıtların tümüyle kendisine ait olduğunu ve tüm izinlerinin alındığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Yarışmaya gönderilen fotoğraflarda görünebilecek insanların, fotoğrafının çekilmesine ve bir yarışmaya gönderilmesine, fotoğrafın internette ve basılı yayın organlarında yayınlanmasına izin verdikleri kabul edilir. Söz konusu kullanımlardan dolayı ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların tüm sorumluluğu katılımcıya aittir.

9- Etnik, siyasi gönderme içeren, inanç değerlerini hor gören, cinsiyet ayrımcılığı yapan, hakaret, şiddet veya pornografi içeren fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.

10- Fotoğraflar gönderi olarak, fotoğraf formatında paylaşılmalıdır. Video ve hikaye paylaşımları değerlendirmeye alınmayacaktır.

11- Temel renk düzeltme işlemleri hariç, manipüle edilmiş fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.  


12- Yogamma ödül kazanan fotoğrafların asıl dosyalarını katılımcıdan talep edebilir.


13- Yarışma sonuçları Yogamma'nın @yogamma.tr Instagram hesabından ve www.yogamma.com.tr web sitesinden duyurulur ayrıca kazanan kişilere özel olarak bildirim yapılır.

14- Katılan kişi, Yarışma Koşulları hükümlerini kabul etmiş sayılır.

Ödüller:

Birincilik Ödülü: 3 Ay Limitsiz Yogamma Üyeliği + Yogacat 4 mm Pro Mat

İkincilik Ödülü: 2 Ay Limitsiz Yogamma Üyeliği + Yogacat Cork Pro Mat

Üçüncülük Ödülü: 1 Ay Limitsiz Yogamma Üyeliği + 2 adet Yogacat Pro Blok

Mansiyon (5 adet): 1 Hafta Limitsiz Üyelik + Üyeliklerde %25 indirim kodu

Tüm katılımcılara: 1 Hafta Limitsiz Üyelik

  • Yarışmada kazanılacak üyelik ödülleri 3 gün içerisinde, Yogacat ürünleri 7 gün içerisinde sahiplerine ulaştırılacaktır. 
  • Kazanılan ödüller paraya çevrilemez.

Yarışma Takvimi:<br>

Dikkat! Yarışma takviminde küçük bir değişiklik oldu. Yarışma döneminde meydana gelen orman yangınları nedeniyle programda küçük bir düzenleme yapmak zorunda kaldık. Yeni programı aşağıda görebilirsiniz:

Son Katılım Tarihi: 30 Ağustos 2021

Fotoğrafların Tasnifi: 31 Ağustos - 7 Eylül 2021

Değerlendirme Toplantısı: 7 Eylül 2021

Sonuçların Açıklanması: 9 Eylül 2021

Jüri Üyeleri:

1- Pınar Enginsu - Yoga Eğitmeni

2- Gökhan Yavuz - Sanat Yönetmeni

3- Emrah Tümer - Animasyon Sanatçısı

4- Evren Yavuz - İllüstratör & Görsel Tasarımcı