Gökhan Yavuz

Gökhan Yavuz

Doğu öğretileri ile tanışmam 1987 yılında savunma sanatlarına ilgi duymamla oldu. Bu dönemi takiben sporcu olarak çeşitli klüplerde faaliyetlere katıldım. Yoga ile tanışmam ise YogaŞala'nın İstanbul'da kurulduğu ilk yıllara dayanmaktadır. Sevgili Deniz Öztürk, Serpil Öztürk ve YogaŞala'nın kurucusu Can Malta'nın bu yola girmemde her zaman şükranla andığım çok değerli katkıları ve emekleri olmuştur.

2007'de reklamcılık kariyerimi bırakarak YogaŞala Ankara'yı kurmak üzere İstanbul'dan Ankara'ya taşındım. YogaŞala Ankara'yı ve yoga çalışmalarımı Mayıs 2007'den itibaren değerli ortağım ve hocam Pınar Enginsu ile sürdürmeye başladım. Pınar Hoca'nın asistanı olarak 5.000 saatten fazla seansa asistan olarak katıldım. “Yoga Alliance Onaylı Pınar Enginsu ile 200 Saat YogaŞala Uzmanlaşma Programı”nı (RYT200) ve “Yoga Alliance Onaylı Pınar Enginsu ile +300 Saat YogaŞala İleri Seviye Uzmanlaşma Programı”nı (RYT500) tamamladım. THİSF 1. Kademe Antrenörlük Belgesi sahibiyim.

Yoga'nın hepimizin bedenlerimize ve zihinlerimize kodlanmış, her işte başarımızı artıran muhteşem bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Bu muhteşem ışığı başkalarında da ortaya çıkartmak için göstereceğim her çaba bana emek veren değerli hocalarıma olan borcumdur.

Sevgi ve ışıkla,

Namaste!