Candaş Erdiş

Candaş Erdiş

Yoga ile 16 yaşımdayken tanıştım. Aralıksız devam ederek, büyük bir tutkuyla ilerlemek, yapacağım mesleği belirledi ve 2012 yılında Başkent Üniversitesi’nden Fizyoterapist olarak mezun oldum.

Üniversite yıllarımda YogaŞala Ankara ile yollarımız kesişti ve “Yoga Alliance Onaylı Pınar Enginsu ile 100 Saat Hamilelik Yogası YogaŞala Uzmanlık Programı'nı (RPYT100) tamamladım. 2013 yılında Dr. Omanand ile Yoga Terapi uzmanlaşma programına katıldım. Ardından 2013-2014 yıllarında devam ettiğim lisansüstü eğitimle Ortopedik Manuel Terapist sertifikamı aldım.

Ardından “Yoga Alliance Onaylı Pınar Enginsu ile 200 Saat YogaŞala Uzmanlaşma Programı”nı (RYT200) , 300 saatlik İleri Seviye Yoga Uzmanlaşma Programını ve Eser Şerefhanoğlu ile 100 saatlik Yoga Terapi Uzmanlaşma Programını tamamladım. Amacım Fizyoterapist olarak mesleğimle yoga çalışmalarımı öğrencilerime en faydalı olacak şekilde harmanlamak ve sunmak.

Çalışmalarıma Yogamma'da kadınların mucizevi süreci olan hamilelik evrelerinde Hamile Yogası seanslarım ile devam etmekteyim.